Skate e-shoP

Ponúkame značkové batohy,ruksaky,kabely a doplnky za bezkonkurenčné ceny!

Anketa

Chceli by ste v e-shope aj tovar značiek Adidas,Puma,Nike?

áno (1067)
 

nie (1099)
 

Dodacie podmienky

Poštovné 

►pri nákupe nad 80 € - ZDARMA- výraz našej vďačnosti, že nakupujete u nás.

Doba zaslania = Dôležitá informácia!!!!

Tovar, ktorý ponúkame je objednávaný z USA. Normálna doba expedície tovaru trvá obyčajne 15-30 dní. Ako to vlastne u nás chodí? Vy si vyberiete tovar, zašlete formulár, my ho do 24 hodín potvrdíme spätným e-mailom a zároveň odošleme elektronické formuláre spoločnosti, od ktorej tovar objednávame.Trvá max. 2 dni, kým objednávku potvrdia a ďaľšie 3 dni, kým tovar pripravia a odošlú na našu adresu. My výrobok skontrolujeme a posielame Vám. Napriek všetkému sa však oplatí počkať!


Tovar je posielaný zatiaľ len Slovenskou poštou - k dobe expedície pripočítajte obvyklú  dobu poslania balíka - tj. obvykle 2 - 7 dní.
 -
Tovar zasielame LEN dobierkou.
►Jednotný poplatok 3 € NA DOBIERKU - tovar si objednáte, my ho pošleme dobierkou na Vašu adresu - platíte poštárovi až priamo pri prevzatí tovaru, bohužiaľ nevýhoda pre vás - príplatok za dobierku. Môžete sa napríklad dohodnúť s kamarátmi a objednať všetko naraz - ušetríte na poštovnom. Balík si musíte na pošte vyzdvihnúť do 18 dní, inak sa nám vráti späť.

►Objednaný tovar NIE JE možné reklamovať. Bolo by to časovo náročné, keďže  sa tovar objednáva v zahraničí, preto reklamujeme len v naozaj  výnimočných prípadoch.

 
Etnies, Vans, Adio, Lakai, Emerica,DVS Aktualizované pre Mozilla Firefox Konverzný kurz 30,126Sk